HAKKIMIZDA

 

Art Outlet

2020 Yılında Osmanbey ‘de açılan 2 katlı mağazamız ile perakende sektöründe hizmet vermeye başladık. Amacımız moda ve kaliteyi her zaman en uygun fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırıp onların keyifli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak.

Mağazalarımızda yer alan dünyaca ünlü markaların özenle seçilmiş ürünlerini, gerçek outlet fiyat avantajları ile sahip olarak alışverişinizi keyfe dönüştüreceksiniz.

Dünyaca Ünlü A-Plus markalara ait Kadın-Erkek Giyim ürünleri ve aksesuarlarını online satış kanalımız artoulet.com.tr ve Osmanbey ’de yer alan mağazamız ile tüketicilerimize ulaştırmaktayız. Portföyümüzde yer alan ürünleri yıl boyunca en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Portföyümüzde Jacob Cohen, Roberto Cavalli, Trussardi Jeans, Paul & Shark, Billionaire, Cerruti 1881 vb seçkin markaların %100 Orijinal Erkek ve Kadın Giyim ürünleri  ve aksesuarları yer almaktadır.  

Art Outlet bünyesinde yer alan markalara ait Çanta, Ayakkabı, Cüzdan, Kemer vb gibi ürün çeşitlerini de avantajlı fiyatlar ve fırsatlar ile tüketiciye ulaştırmaktayız.

Art Outlet olarak misyonumuz dünyaca ünlü A-Plus markalara ait birçok ürün grubunun gerçek indirimli outlet fiyatları ile 365 gün boyunca sizlerin beğenisine sunmaktır.Böylelikle sezon indirimlerini beklemek zorunda kalmaksızın dünyaca ünlü markaların %100 orijinal ürünlerine her zaman en avantajlı fiyatlar ile sahip olacaksınız.


Art Outlet bir Art Enerji Ve Çelik A.Ş kuruluşudur.

Çerez Kullanımı