Erkek Gömlek Modelleri

Erkek giyimin, özellikle de özel günlerin ve ofis stilinin vazgeçilmezi olan erkek klasik gömlek modellerini ve günlük şıklığın en önemlilerinden spor gömlek erkek modellerini sizler için özel olarak seçerek bir araya getiriyoruz. Kareli gömlek gibi her dönemin modası olmayan başaran favorilerin yanı sıra tek renk asaletinden faydalanılan ve logolarla hareketlendirilen modellere veya yenilikçi baskı desenlerine de mutlaka koleksiyonlarımızda yer veriyor, böylece kendinizi yansıtan doğru modeli bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Sizin de hem kesim hem kalıp hem renk hem de doku yönünden rakipsiz ve benzersiz bir kaliteye sahip olan tüm erkek klasik gömlek modellerini hemen şimdi keşfetmeye başlamanızı öneririz.

Erkek Gömlek Modelleri

Lacivert, beyaz ve siyah gibi dominant renklerin tek renk tasarım şıklığında yer aldığı erkek klasik gömlek modellerinde yenilikçi bir yaklaşımla vizon gibi nötr renklerin veya pudra gibi romantik tonların da yer aldığını görebilirsiniz. Tek renk kullanımından faydalanılan erkek klasik gömlek modellerinde böylesi bir çeşitliliğe yer verilmesi sayesinde hem diğer kombin bileşenlerine hem de kendi favori stilinize en uygun tonları belirleyebilir, ideal parçayı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca tek rengin hakim olduğu erkek klasik gömlek modellerinde markaların saygın bir imaj ve şık bir profil oluşturan logo baskılarını da görebilir, bulunduğunuz her ortamda farkınızı bu ince detaylarla gösterebilirsiniz.

Söz konusu spor gömlek erkek modelleri olduğunda ise nispeten daha hareketli dokulara yönelebilir, bu durumda kareli gömlek desenlerinin pek çok farklı rengini ya da sevilen diğer desen seçeneklerinden çizgileri değerlendirebilirsiniz. Mavinin açıktan koyuya doğru giden hemen her tonunu görebileceğiniz erkek klasik gömlek modellerinin yanı sıra çizgi veya kare desenlerde de son derece geniş bir renk yelpazesi görmenin keyfini seçkin koleksiyonlarımız sayesinde deneyimleyebilirsiniz.

Gömlek Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Erkek giyimin son derece önemli bir kısmını oluşturan gömlek modellerinde doğru ürünü bulmak ve en kaliteli kumaşları seçerek siluetinize asil bir şıklık kazandırabilmek son derece önemlidir. Doğru parça seçimi sayesinde tamamen farklı bir imaj kazanabilir, prestijli veya sportif bir kombin için tüm ihtiyacınız olanın doğru spor gömlek erkek modeli olduğunu görebilirsiniz. Tercih edeceğiniz spor gömlek erkek bedenine uygun bir yapıda olması, elbette bunun için kumaşlar kadar kalıplara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Doğru kalıp sayesinde kumaşın akışkan ve tok yapısı daha net şekilde görülmekte, keskin hatlar veya yumuşak dikiş geçişleri gibi detaylar kareli gömlek gibi hareketli tasarımlarda dahi net şekilde görülmelidir.

Spor gömlek erkek giyiminde yalnızca şıklık değil, konfor için de sevilen parçalardan biri olmakta, bu doğrultuda tercih edilen kumaşın kolay kırışmaması da gerekmektedir. Böylece kareli gömlek gibi kırışıklık veya kusurları nispeten daha iyi kamufle eden desenli kumaşların yanı sıra tek renk ve düz kumaş tasarımlarla da gün boyu rahat edilecektir. Hem iş hayatında hem davetlerde şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacak tüm spor gömlek erkek modellerinde kırışmama veya kolay ütülenme kriterlerine dikkat etmenizi öneririz.

Erkek klasik gömlek modellerinde de aynı şekilde dikkat edilmesi gereken kolay kırışmama ve kolay ütülenme hususlarına ek olarak, nefes alabilme ve terletmeme gibi özellikle sıcak havalara yönelik kriterleri de göz önünde bulundurmanız gerekir. Erkek klasik gömlek modellerinde son derece önemli olan bu kriterin karşılanması için seçilen tasarımın doku kalitesi ve pamuk içeriğine dikkat edilmeli, özellikle kareli gömlek gibi sık tercih edilen günlük tasarımlarda tekstil dünyasına yön veren markalardan şaşmamak gerekmektedir.

Gömlek Kesim Şekilleri

Gömleklerin klasik kesim yapısına sahip modellerinin yanı sıra slim fit gibi yeni nesil kesim çeşitlerini de koleksiyonlarımızda bulabilirsiniz. Slim fit tarzı spor gömlek erkek vücuduna göre dizayn edilmekte, ideal bir sıkılıkla vücuda oturarak hatları belirginleştirmektedir. Özellikle karın ve kol kısımlarını saran bu modeller vücut hareketlerine eşlik eden dinamik bir yapıya sahip olmasıyla son dönemin favorileri arasında yer almakta, yine de erkek klasik gömlek modelleri de popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeden diğer bir alternatif olarak tercih edilmektedir. Erkek klasik gömlek modelleri slim fit kesimden farklı olarak vücuda tam olarak oturmamakta ve ideal bir bollukla hatları kamufle etmektedir.

Kareli gömlek gibi sık tercih edilen dokularda sıkça karşılaştığımız bir diğer kesim seçeneği ise kısa kollu gömlekler olmakta, yine erkek klasik gömlek modelleriyle benzer bolluğa sahip olan kısa kollu dizaynlar da sıkça tercih edilmektedir. Serin havalarda ceketle kusursuz kombinler oluştururken sıcak havalarda rahat bir kullanım vaat eden kısa kollu gömlekler hem ofis ortamı hem günlük kullanım için ideal kombinler oluşturmaya yardımcı olmakta, erkek klasik gömlek modellerini kısa kol seçeneğiyle incelemeniz de mümkün olmaktadır.

Erkek klasik gömlek modellerinde yer verilen bir diğer kesim seçeneği ise yaka kalıbından ileri gelmekte, hakim yaka gibi fark katan detaylarla seçenekleriniz arttırılmaktadır. Dileyenlerin slim fit kesim yapısına sahip spor gömlek erkek modellerinde de hakim yakayı tercih etmesi mümkün olurken, bu gömleklerin sadece ceketle değil, tek başına kullanımı da oldukça şık bir siluet oluşturmaktadır. Spor gömlek erkek modellerinin kendine özgü hafif sıkı ve hatları belirginleştiren yapısı ile hakim yakanın dikkat çekici ve hafif duruşu bir araya geldiğinde özel davetler için de son derece uyumlu görseller ortaya çıkmakta, bu modellerde parlak kırmızıdan en koyu laciverte kadar pek çok renk alternatifi de sunulmaktadır.

 
 
Toplam 24 / 50 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle
Çerez Kullanımı